בית צרכנים "האם הפייסבוק או המסנג'ר שלי יכולים להיפרץ?”

"האם הפייסבוק או המסנג'ר שלי יכולים להיפרץ?”

על ידי צ'לסי

כן, חשבון הפייסבוק שלך או פייסבוק המסנג'ר שלך יכול להיפרץ או לקבל וירוס, לצערי. פייסבוק בדרך כלל די טובה בסינון אלה. (זו הסיבה שחשוב גם לעדכן את אפליקציות הפייסבוק והמסנג'ר שלך.) למרות זאת, הם עדיין שם מדי פעם. חדשים נוצרים כל הזמן, גַם.

כי פייסבוק ומסנג'ר כל כך פופולריים, הם יעדים לכמה מתקפות הסייבר האכזריות ביותר. אם אתה מקבל וירוס דרך Messenger, מה שקורה הוא שהווירוס הזה ישלח אוטומטית קישורים זדוניים עם הודעות מטעות לחברי הפייסבוק שלך דרך המסנג'ר.

עשה אירוב בבית בלי אופניים, זה אפשרי! – פיתוח גוף נשי חזק מקסימום 40 מק"ג 100 כדורים אֲנִי מַאֲמִין: סרטון ההסברה של מייקל ב ירדן.מה שנגיף עושה יכול להיות שונה, מכיוון שיש כל כך הרבה שונים וחדשים כל הזמן. הם חולקים את אותו מאפיין משותף: כדי לעקוב ולהשיג נתונים חסויים כגון הקשות, כניסות / סיסמאות ופרטי כרטיסי אשראי כדי לחטוף את הפרופיל שלך ולפעולות לא חוקיות.

במסנג'ר, אחת הדרכים שזה קורה היא שאולי תקבל הודעה אקראית כלשהי. זה אולי אומר משהו כמו:

 • האם הסרטון הזה שלך? זה סרטון גרוע מאוד.
 • היי, פשוט הכנתי לך פוטושופ, תבדוק את זה
 • צפו בסרטון בלחיצה על התמונה השייכת לכם.
 • שלום [שֵׁם], מה אתה עושה בסרטון הזה?? לצחוק בקול רם, אין תגובה!
 • אומג חה ראית את התצלום שתויגת ב- LOL —->
 • אהה! זה באמת אתה?

יתכן שתיתקל בהודעה כמו, "מזל טוב! הפרופיל שלך נבחר על ידי פייסבוק!"או" בכל יום חמישי אנו בוחרים משתמש בר מזל אחד [שם המדינה] לקבל מתנה בלעדית מהספונסרים שלנו. "

זהו סוג של נגיף פייסבוק שמשלה את המשתמשים לקבל "מתנות" כמו מכשירי אייפון, כרטיסי ברכה, ודומים להצעות טובות-אמיתות. לאחר שתלחץ על "בחר", זה יוביל אותך לאתר זדוני ולפעמים, להוריד ולהתקין אוטומטית אפליקציות לא בטוחות למחשב שלך.

דרכים אחרות בהן ניתן לפרוץ אותך עם פייסבוק היא באמצעות התחזות או מפתח כניסה.

מה פישינג?

זה כאשר ההאקר "מחפש" את המידע שלך על ידי יצירת דף אינטרנט שנראה זהה לדף הראשי של פייסבוק… לאחר מכן, הם שולחים דוא"ל המבקש ממך להיכנס. אם אתה מקבל דוא"ל זה ולחץ על הקישור בדוא"ל, תועבר לדף שנראה בדיוק כמו העמוד הראשי של פייסבוק! אם תזין את הדוא"ל והסיסמה שלך בדף מזויף זה, למרות זאת, מידע זה נרשם אוטומטית על ידי ההאקר לשימוש עתידי, והחשבון שלך נמצא כעת בסכנה.

כדי למנוע זאת, חפש את שורת הכתובת שאמורה להיות כתובת האתר האותנטית של פייסבוק לפני שתזין פרטים על חשבונך. גַם, לפעמים אם אתה מותקף על ידי דיוג, פייסבוק תציג אזהרה מפני הפניה מחדש. אתה יכול לשנות את פרטי הכניסה שלך בהקדם האפשרי ולחסוך מעצמך פריצה.

מה זה רישום מפתח?

אפילו איש מקצוע טכנולוגי יכול להפעיל נגיף keylogging במכשיר האלקטרוני שלהם ולא להבין אותו. הנגיפים האלה הם ערמומיים מאוד! תוכנית וירוס keylogger מתעדת את כל מה שאתה מקליד למחשב שלך, לוּחַ, או טלפון סלולרי. מידע גנוב זה יכול לכלול סיסמאות, מספרי בנקאות, ונתונים חסויים אחרים, המועבר להאקר באמצעות TP או דוא"ל. מתקפת רישום מפתח עלולה לגרום בקלות לגניבת זהות.

כדי למנוע זאת, אל תשתמש במחשב ציבורי כדי להתחבר לחשבונך. ניתן להתקין עליו תוכנת Keylogging ואתה לא מבין זאת. שימוש ב- WIFI ללא תשלום ציבורי יכול גם להשאיר אותך פגיע אם אתה נכנס לפייסבוק או למסנג'ר שלך בזמן שברשת ה- WIFI.

סיסמת פייסבוק, חברים בפייסבוק והאקרים של שליחים וכיצד הם מתייחסים

אם חשבון הפייסבוק שלך נפרץ או נפגע , שימו לב למה שקרה. ומתי זה התחיל? לפריצה לפייסבוק עשויה להיות גישה לרשימת החברים שלך. אז עדיף שלא תשנה את הסיסמה שלך ותודיע לך לחברי פייסבוק, אם קיבלו ממך הודעה חשודה.

מה קורה אם אתה אכן נפרץ לפייסבוק?

אם אתה משתמש במסנג'ר הרבה, אתה יכול לשתף מידע בהודעות שאתה לא רוצה לשתף עם הציבור. אם המסנג'ר שלך נפרץ, האקר יכול לקבל גישה לחשבון שלך ולהיכנס כדי לבדוק את המידע בהודעות שלך, או שלח הודעות בנפרד לאנשים באנשי הקשר שלך, מעמיד פנים שאתה אתה.

אם מישהו נכנס לחשבון הפייסבוק שלך, לאחר מכן הוא או היא יכולים לשנות את סיסמת הפייסבוק שלך. ברגע שזה קורה, הוא או היא יכולים להשתמש בחשבונך ולא תהיה לך הצלחה לנסות להתחבר כדי לעצור אותם. ככל הנראה לא תוכלו לעשות שום דבר כדי למנוע זאת עד שתדווחו על כך לפייסבוק ומנהל פייסבוק יבדוק את הנושא.

לפעמים חשבונך עלול להיפגע מתוכנה זדונית במקום האקר בודד. אם זה קורה, חשבונך יכול לשמש לדואר זבל לכל החברים שלך’ חשבונות עם רישומי קיר, הודעות פרטיות או שניהם.

האם אוכל לגלות מי פרץ את חשבון הפייסבוק שלי?

יִתָכֵן. תלוי ברמת התחכום של ההאקר או התוכנה הזדונית.

אתה יכול לבדוק, אף על פי כן, על ידי כניסה לפייסבוק ועובר להגדרות וחפש את ההיסטוריה שלך. הורד עותק של ההיסטוריה שלך בפייסבוק. בתחתית, אתה יכול להרחיב אותו ולמצוא את כתובת ה- IP של האדם. דווח לפייסבוק ולמשטרה. ישנם כלים מקוונים שיכולים לעזור לך לחפש כתובת IP כדי למצוא את מיקום המחשב שניגש לחשבונך.

מה שאתה צריך לדעת על חשבון פייסבוק פרוץ

תחילה עליך לבדוק אם חשבון הפייסבוק שלך באמת נפרץ או לא. בדוק אם הוא מבקש את חשבון הפייסבוק הקיים שלך או לא. תעשה את הדברים הבאים:

 • בדוק את פרטי ההתחברות שלך, שכחת את הסיסמה?
 • בדוק את הגדרות הפייסבוק שלך
 • האם אימות שני גורמים מופעל?
 • בדוק את המסנג'ר שלך בפייסבוק, האם אתה מוצא הודעה חשודה?
 • האם יש לך חשבונות פייסבוק אחרים? בדוק את פייסבוק מסנג'ר או אפילו חשבון אינסטגרם.
 • בדוק את סמל נעילת הדפדפן שלך, האם זה משתמש ב- https, אם כן זה אומר שהצפנה מקצה לקצה מופעלת
 • באיזה מכשיר אתה משתמש בפייסבוק שלך? האם אתה משתמש בו בפלאפון שלך, סמארטפון או מכשירים אחרים?
 • האם קיבלת לאחרונה בקשות חברות? האם העברת מידע אישי כלשהו?

זה אף פעם לא מזיק לנקוט באמצעי אבטחה נוספים ולחזור לגישה. האם האקר שינה את אפשרות ההפעלות או את סיסמת החשבון ולאיזה מידע אחר הכלול בחשבונך. בדוק את האפליקציה לנייד, האם התנתקת מהחשבון?

מה לעשות אם לדעתך חשבונך נפרץ

 1. ראשון, שנה את סיסמת הפייסבוק שלך. אם אינך יכול להיכנס עוד, בדוק אם אתה יכול ללחוץ על "איפוס סיסמה" ולקבל אליך קישור בדוא"ל כדי לאפס אותה.
 2. שְׁנִיָה, לדווח על הפריצה לפייסבוק.
  https://Facebook.com/hacked/
 3. הַבָּא, יידע את החברים והמשפחה שלך, למקרה שהם מקבלים ממך הודעות ספאם.
 4. מחקר נוסף. לפייסבוק יש כמה משאבים והנחיות שיעזרו לך אם אתה חושב שנפרצת:אני חושב שחשבון הפייסבוק שלי נפרץ או שמישהו משתמש בו ללא אישורי.
  https://www.facebook.com/help/203305893040179/?ref=u2u
 5. קבל מנהל סיסמאות ליצירת סיסמה מאובטחת והוסף שכבת אבטחה נוספתעם אימות דו-גורמי. מנהל הסיסמאות של LogMeOnce הוא מנהל סיסמאות חינם שיש לו דרך נוחה וייחודית להוסיף אבטחה נוספת עם אימות דו-גורמי. (מכונה לעתים קרובות "2FA"). למידע נוסף על כך והורדתו בחינם כעת: https://logmeonce.com