Kodu Paroolihaldus Kuidas meeles pidada paroole, hoides neid turvalisena
how to remember passwords

Kuidas meeles pidada paroole, hoides neid turvalisena

kõrval Emma Wilson

Parool. Qwerty. 123456.

Mida need kolm fraasi jagavad?? Nad on populaarseimad häkkinud paroolid kohta 2020 Ameerika Ühendriikides.

Need paroolid on populaarsed, kuna neid on lihtne tippida ja neid on lihtne meelde jätta. Kes ei tahaks lihtsaid paroole meelde jätta?

Nii paljude teenustega, mis nõuavad parooliga kaitstud kontosid, neid kõiki on võimatu meenutada.

Keerukas tarkvara ja häkkerid, kes töötavad täistööajaga, andmete rikkumised juhtuvad kindlasti. Järgides mõnda lihtsat salasõna juhist, saate anda oma panuse oma veebikontode kaitsmiseks.

Kui olete need paroolid teinud, peate neid meeles pidama. Jätkake lugemist, et saada nõuandeid paroolide meeldejätmiseks. Kui olete need paroolid teinud, peate neid meeles pidama. Jätkake lugemist, et saada nõuandeid paroolide meeldejätmiseks. Just think of it, all your passwords including saved passwords, põhiparool, old or new password, weak or strong passwords should all be protected in a password managers.

The Longer the Stronger Master Password

Kaheksa tegelast, miinimum. Enamik saite nõuab paroolis vähemalt kaheksat tähemärki. Kui sa saad, proovige muuta oma parool pikemaks kui kaheksa tähemärki.

Põhjus? Paljud häkkerid kasutavad nende abistamiseks algoritme. Mida rohkem märke nad peavad dekodeerima, mida kauem aega kulub.

Kaheksa tähemärgi ületamine muudab parooli äraarvamise veelgi keerulisemaks. Ja, juhuks kui sa imestad, pikemat aega ei ole turvaline parool. Make your master password a memorable password so you will not forget it.

Not Too Personal Or Same Password

Hoia eemale aadressidest, telefoninumbrid, tänavanimed, sünnipäevad, või pereliikmete nimed. Need asjad on lihtne ära arvata või selgitage välja sotsiaalmeedia kontosid sirvides.

Ettevaatlikult koolimaskotide ja neiupõlvenimede suhtes, ka. Isegi kiire Google'i otsing võib teie kohta põhiteavet paljastada.

Teie parool peaks olema midagi, mida mäletate, aga keegi teine ​​seda ei tee. Kui räägite häälekalt oma armastusest lihapalliliikmete vastu, hoia eemale lihapallidest! või Iluvmeatballsubs1999.

Valige paroole, mis põhinevad teie vähetuntud faktidel. Kui keegi teine ​​ei tea teie One Directioni kinnisideest, muutke oma muusikaline saladus parooli aluseks. Ärge muretsege, me ei ütle kellelegi. The compromised password should not have a place in your stored passwords list.

Tehke kood

Lihtsate ja turvaliste paroolide loomine, mis on samuti turvalised, võtab natuke mõtlemist ja planeerimist. Lase käia ja pane päikeseprillid ette, vihmamantel, või lõbus müts, kui see aitab teie loomingulisi mahlu voolata. Alustage baasparooliga ja tehke see sealt veidi keerukamaks.

Krüptofraas

Alustage fraasiga, mis tähendab teile midagi, aga paljud ei teaks. Kasutame ühe suuna näidet.

Kasutades oma lemmiklaulu One Direction, Mis teeb sind ilusaks, koodi luua. Võite võtta fraasi Üks suund number üks löök, mis teeb teid ilusaks ja kasutada iga sõna esimest tähte.

OdNoHwMyB. See on palju turvalisem kui laulu pealkiri või bändi nimi. Tahaks veelgi uhkemaks saada (loe: turvalisem)? Proovige seal numbreid kasutada.

1Dn1HwMyB. Vaadake, mida me seal tegime? One=1. You could also add the debut date, Aprill 21, 2012. 1Dn1HwMyB4212012. See on suurepärane viis kodeerimiseks, but still remember password.

Lihaste mälu

Kas krüptofraas on liiga krüptiline? Kui kasutate nutitelefoni avamiseks liikumist aktiveerivat koodi, see trikk on teie tänaval.

Võtke indekskaart või suur post-it-märge, ja pliiats või pliiats. Täitke kaart juhuslike numbrikombinatsioonidega, kirjad, ja tähemärki ühtlastes ridades. Nüüd pühkige sõrmega sama liigutusega, mida kasutate nutitelefoni või tahvelarvuti avamiseks.

Kasutage parooli leidmiseks numbreid või tähti, mille äsja indekskaardil pühkisite. See on ka suurepärane võimalus parooli salvestamiseks, sest keegi teine ​​ei saa teie märkmest aru, kui ta selle leiab.

Lisage mõni kordus

Once you’ve landed on your super secure passwords, sulgege tehing, lisades sellele hõlpsasti kättesaadavaid kordusi. Siin on see, mida me mõtleme.

Jätkame parooliga 1Dn1HwMyB4212012. Lisades lõpus dfdfdfdfdfdfdf, suurendate turvalisust. See tekitab segadust mõne häkkimistarkvara ja häkkerite jaoks.

Kasutage klaviatuuril kahte klahvi, mis on üksteise lähedal ja ei vaja tõstuklahvi.

Avastage klaviatuuri

Siin on veel üks meetod, mida proovida. Baasparooli 1DN1HwMyB kasutamine, lisage mõned numbrid. Mis on esimese tähe kohal, D klaviatuuril? See on E, siis number 3.

Võite lisada 1De3. Nüüd järgige klaviatuuril järgmist tähte N. Leiad JI9.

Sisestage see muster parooli mis tahes osa jaoks, et see oleks turvalisem. See on ka suurepärane võimalus baasparooli muutmiseks piisavalt, et luua kontodel suurem turvalisus.

Pidage meeles, te ei tohiks kunagi kontodel sama parooli kasutada. Selle osade vahetamine turvalisemaks muutmiseks, Kuid, on lihtsalt korras.

Lisa tähemärki

Paljud saidid nõuavad nüüd parooli lisamist vähemalt ühe märgi. Hoidke lõpus hüüumärgist eemal. See on väga levinud ja kergesti avastatav.

Eksperdid soovitavad kasutada vähemalt ühte numbrit, üks sümbol, üks suurtäht, ja üks väiketäht.

Jätkame oma One Direction baasparooliga. Sinna võiks juhuslikult tegelase visata, aga kas sa mäletad seda? Parem on vältida tõstuklahvi kasutamist parooli tähemärkidega.

Võite proovida kasutada parooli kuupäevaosa ümber sulgusid. See võiks välja näha umbes selline: 1Dn1HwMyB[4212012]. Teil on rohkem kui kaheksa tähemärki, numbrid, ja kirju.

Lihtsate meeldejäävate paroolide tegemisel tuleb võtta veel mitmeid ettevaatusabinõusid. Jätkake lugemist.

Ärge olge korduv kurjategija

Ärge kasutage kontodel sama parooli. Lugege seda uuesti. Using the same passwords for multiple accounts is like handing your personal info to a hacker.

Oletame, et kasutate Iloveonedirection'i! (aga ära tee) video voogesituse teenuste jaoks, e-pangandus, ja teie fantaasiaspordi sisselogimine. Seejärel saate ühe neist andmete rikkumise kohta meili.

Nüüd, kes varastas teie fantaasiapordi parooli, on nüüd juurdepääs teie internetipangale ja video voogesitusele. Te ei pruugi olla liiga mures oma ohustatud voogesitusteenuse pärast, aga sa peaksid muretsema varastatud pangainfo.

Taaskasutus pole soovitatav

Mõnele inimesele meeldib paroole väikeseid muudatusi teha ja neid uuesti kasutada. Keskkonna taaskasutamine on suurepärane harjumus, paroolide ringlussevõtt ei ole. Kui paroole taaskasutate, neid on lihtsam välja selgitada.

Oletame, et teie parool on ILOveOneDirection1999!. Siis mõtled, “Ma tean, kuidas paroole meelde jätta. Vahetan aasta.” Nii et teete järgmise parooli ILOveOneDirection1989.

Vaata probleemi siit? See on suurepärane võimalus vanade paroolide meeldejätmiseks, aga ka kergesti häkkida. Nagu eelnevalt mainitud, kui soovite oma põhiparooli muuta, muuta see keerulisemaks. Ärge muutke ainult ühte või kahte numbrit.

Kirjuta see üles

Niisiis, kuidas peaksite kõiki neid erinevaid paroole meeles pidama?? Tegelikult on õige need kirja panna. Aastaid tagasi, see oli hea paroolinõustamise vastand.

See on tagasi, kui enamik teie turvalisuse ohte oli keegi, kes teie füüsiliselt varastas töölaua parool Rolodex. Tänapäeval, küberohud on palju tavalisemad kui füüsilised vargused.

Järgige neid näpunäiteid

Veenduge, et järgite oma paroolide kirjutamisel mõningaid põhilisi ohutusnõudeid.

See nimekiri peaks olema vanamoodne paberi ja pliiatsi/pliiatsi loend. See ei ole Google'i dokument, Exceli leht, või mõni muu veebipõhine tekstitöötlusdokument.

Järgmine, veenduge, et see oleks turvalises kohas. Kui olete palju liikvel, kõige parem on jätta see usaldusväärne paroolimärkmik maha. Mõelge selle lukustamisele oma turvalises või turvalises failisahtlis.

Lõpuks ometi, ärge lihtsalt kirjutage kõike üles. Kui vale inimene satub sellesse nimekirja, tahate, et neil oleks raske aru saada, mida see ütleb.

Selle asemel, et loetleda iga konto paroolid, kasutage väikeseid näpunäiteid, mida teate ainult teie. Kirjutamise asemel Fantasy Sports – 1Dn1HwMyB[4212012], kirjutada Fantasy Sports – see üks tabamus.

Kui see pole katki…

Vastupidiselt vanale nõuandele, pole vaja oma parooli regulaarselt muuta. Kui teie parooli pole rikutud, jätke see nii, nagu see on.

Iga kord paroolide vahetamine 30-90 päeva sunnib inimesi tegema paroolide häkkimise lihtsaks. See rikub parooli sagedase muutmise nõude eesmärgi: turvalisuse suurendamine.

Ärge kartke sisseostmist

Nii et olete proovinud häkke ja nippe ja ei mäleta endiselt kõiki neid paroole. See on okei, teil on võimalusi.

Paroolide haldamise saate tellida professionaalidele. Paroolide haldurid hoidke oma paroolid krüpteerides turvaliselt. Need lihtsustavad teie sisselogimis- ja väljalogimisprotsesse.

Loominguline

Paroolihaldusettevõtted teavad, et olete haige ja väsinud keeruliste paroolide jälgimisest. Samuti teavad nad, et soovite oma veebikontodele sisse logida ilma parooli iga kord lähtestamata.

Seetõttu on nad mõelnud alternatiivsetele sisselogimisviisidele. Kasutades näotuvastustarkvara, saate oma näoga sisse logida. Kahefaktorilise autentimisega, kinnitate, et logite sisse oma e -posti või tekstikinnituse teel.

Need ettevõtted on välja mõelnud, kuidas targemalt töötada, mitte raskem.

Kasutage automatiseeritud jõudu

Kui oma parooli loomine tundub liiga palju tööd, kasutage turvalist parooligeneraator. LogMeOnce, näiteks, sellel on generaator, mis võimaldab teil kontrollida ka oma parooli tugevust.

Olge selle tööriista veebist otsimisel väga ettevaatlik. Võimalik, et kasutate turvamata saiti, mis salvestab teie paroolid ja üritab teie kontosid häkkida.

Minge alati ettevõtte veebisaidile ja vaadake enne nende paroolide turvalisuse loomiseks või kontrollimiseks linkidele klõpsamist nende maine veebis.

See on äri ja isiklik

Jah, isikliku teabe säilitamine on äärmiselt oluline. Aga mis saab teie ettevõttest? Kui olete ettevõtte omanik või juhite seda, millised kaitsemeetmed on teil turvalisuse tagamiseks ette nähtud?

Kas olete oma töötajaid koolitanud tugeva parooli loomiseks? Kas nad järgivad parooli ohutusprotokolle? Kuidas saate olla kindel, et teie tundlik äriteave on turvaline??

Kas teie töötajad saavad läbida paroolitesti?

Kui olete mures oma ettevõtte parooliturbe pärast, proovi väikest testi. Laske IT- või personalitöötajal saata massmeil, kus palutakse töötajaid’ paroolid.

Teie töötajad peaksid teadma, et MITTE KUNAGI seda teavet välja anda. Isegi kui see on ettevõtte sees. Sel viisil vetes katsetades, näete, kes järgib parooliprotokolli ja (veelgi tähtsam) kes pole.

Paroolilahendused teie ettevõttele

Võib -olla pole teil aega oma ettevõtte turvalisust testida. LogMeOnce võib aidata. Need pakuvad lisaturvalisust, lihtne sisselogimine, mobiilse turvalisuse haldamine, ja palju muud.

Kui teie töötajad ei ole parooli turvalisuse pärast stressis, nad saavad oma tööga hakkama. Kui vajate küberturvalisuse tuge, palgata see proffidele. See kasutab teie väärtuslikke ressursse palju paremini.

Ärge muretsege paroolide meeldejätmise pärast

Nõrgad paroolid jätavad teie isiklikud ja ärikontod küberrünnakute suhtes haavatavaks. Pikad mitme märgiga paroolid on palju turvalisemad.

Muretses, kuidas paroole meelde jätta? Alustage neid millestki teie jaoks tähenduslikust.

Neid paroole saab kirjutada füüsilisele paberile. Lihtsalt veenduge, et need oleksid turvalises kohas. Kuid ärge kirjutage neid sõna-sõnalt üles.

Looge mingisugune küsimus või fraas, mille tunnete ära ainult teie.

Võitle vastu

Kui juhtub andmete rikkumine ja häkkimine, ohvrid on peaaegu alati kaitses. Kas poleks tore, kui suudaksite oma häkkerile natuke tagasi maksta?

LogMeOnce'il on teie vastus. SHOCKiga, teie häkkerite mobiilseade teeb ebameeldivaid helisid ja märguandeid, kui nad tabatakse teie andmeid varastamast.

Kuidas see on vastu võitlemiseks?

Password Manager to the Rescue

Huvitav, kuidas paroole meelde jätta? Kaasake paroolihaldur. LogMeOnce'is, oleme huvitatud teie teabe turvamisest.

Mõistame ka seda, kui tüütu ja masendav on turvaliste paroolide meeldejätmine iga teie veebikonto jaoks. Sellepärast tegime protsessi lihtsaks.

Meil on teie vajadustele vastavad isiklikud ja ärilahendused. LogMeOnce on patenteeritud, turvalistes sisselogimislahendustes on kõik, mida vajate oma töö tegemiseks.

Saame aidata teil paroole turvaliselt asendada fotodega sisselogimisega, näo ID, sõrmejälg, või PIN -kood. Võite isegi oma paroole edasi kasutada, aitame teid lihtsalt hoia asju turvaliselt.

Saatke meile e -kiri aadressil [email protected] Õpilased, naudi 50% meie komplektist välja. Olge täna teiega partner, et hoida teie oluline teave turvalisena.