Kodu Tarbijad 10 Mida teha, et hoida oma parool turvalisena, isegi kui teie telefon varastatakse
Keep password Safe

10 Mida teha, et hoida oma parool turvalisena, isegi kui teie telefon varastatakse

kõrval MaryS

10 Mida teha, et hoida oma parool turvalisena, isegi kui teie telefon varastatakse

Jah, Peate oma parooli turvaliselt hoidma! Alates tundlikest äridokumentidest ja krediitkaardi PIN -koodidest kuni isiklike päevikute ja fotodeni, kipume kogu oma elu andmeid nutitelefonidesse salvestama. Et see oleks ohutu, kasutame tulemüüre ja kahefaktorilist autentimist, krüptimine ja varukoopiad. Kuid ükskõik kui keerukad nad on, Kõik Interneti -kaitsemeetodid maailmas ei suutnud ära hoida füüsilise varguse kohutavaid tagajärgi.

Õnneks, järgnev 10 asjad võivad. Siit saate teada, kuidas kaitsta paroole isegi siis, kui teie telefon varastatakse.

1. Kõik algab tugevaima parooli valimisega

Tugev, keerulised paroolid on parim kaitsemehhanism veebivarguste vastu, kuid need hoiavad ka teie telefoni sisu turvalisena juhuks, kui teie seade läheb kaduma või varastatakse. Murdumatu valimise tähtsust ei saa üle rõhutada, ja seda ei tohiks kunagi tähelepanuta jätta.

Muidugi, see kehtib nii teie mobiiltelefoni parooli kohta, ja need, mida kasutate üksikute rakenduste kaitsmiseks. Lisaks sellele muudavad küberkurjategijad teie seadmesse häkkimise peaaegu võimatuks, kuid need raskendavad ka võrguühenduseta varastel juurdepääsu teie telefonile salvestatud tundlikule teabele.

● Murdumatute paroolide loomine

Murdmatute paroolide loomisel, üldine rusikareegel on sõnade vältimine, fraasid, ja numbrid, mida saate hõlpsalt oma sotsiaalmeedia kontodelt leida. Sünnipäevad ja lemmikloomade nimed, tänava aadressid ja aastapäeva kuupäevad, sotsiaalkindlustuse numbrid ja telefoninumbrid on kõik üsna nõrgad valikud.

Paroolide turvalisuse tagamiseks, valige fraas, millel on tähendus ainult teile. Kasutage võimalikult palju märke - seda tugevamad on paroolid 15-30 tähemärki pikk - ja muutke need sümbolite kombinatsiooniks, numbrid ning suured ja väikesed tähed. Paroolide asemel, pidage neid salasõnadeks. Selle ilu on see, et te ei pea ühtegi neist meeles pidama. Saate lasta oma paroolihalduril selle töö teie eest ära teha.

Kui te ei saa ise otsustada, seal on lugematu hulk tööriistu, mis võivad teid aidata. Keerukate paroolide jaoks, kaaluge veebipõhise parooligeneraatori kasutamist. LogMeOnce paroolihalduril on sisseehitatud paroolikalkulaatorid, mis hindavad häkkerite ja varaste ligikaudset aega parooli murdmiseks.

2. Ärge kunagi kasutage sama parooli rohkem kui üks kord

Me kõik oleme selles süüdi, eriti kui me ei kasuta paroolihaldureid, kuid teil on kümneid paroole kümnete erinevate kontode jaoks. Selle asemel, et neid kõiki meelde jätta, siis otsustame sama kasutada mitme sisselogimise jaoks. Parooli dubleerimine muudab teie teabe väga haavatavaks, nii et lõpetage see tegemine.

3. Ärge kirjutage oma paroole alla

kuidas paroole turvaliselt jälgida

kuidas paroole turvaliselt jälgida

Parooli kaitsmiseks, olenemata sellest, kui kaua, see on tugev ja keeruline, ära kunagi kirjuta seda üles. Paroolide salvestamine Excelis on sama riskantne ja ohtlik. Paroolide haldurid on lihtsalt kõige turvalisem viis paroolide salvestamiseks - koos nendega, peate meelde jätma ühe põhiparooli ja logMeOnce abil saate minna Paroolivähem, ja see on päris lihtne.

4. Usaldage paroolihaldureid

Kõik parimad on uskumatult mugavad ja hõlpsasti kasutatavad, rääkimata sellest, et igasugune paroolide haldur on usaldusväärsem lahendus kui oma paroolide paberil kirjutamine või Excelisse salvestamine. Kuigi mõnda neist saate kasutada tasuta, teised nõuavad tasu, mis ikkagi teie panka ei murra.

Käputäis neid usaldusväärseid tööriistu ei võimalda pakkuda parooli paroolide salvestamiseks võrguühenduseta ja võrgus. LogMeOnce on kõige funktsionaalsem toode turul, kuna see pakub seadmehalduseks palju võimalusi, kahefaktoriline autentimine, ja isegi selfie sisselogimisi.

5. Kasutage LogMeOnce'i Mugshot'i

Ikka, üks huvitav omadus väärib eraldi mainimist. Mugshot, pole midagi muud kui täiuslik väike abivahend telefonivarguste korral. Kuna varas üritab seadmele juurde pääseda, rakendus ühendub nii esi- kui ka tagakaameraga ja teeb valesti tegijatest fotosid, saata need oma LogMeOnce'i veebipaneelile koos IP -aadressi ja seadme GPS -asukohaga. Käepärane, õige?

6. Hoidke oma telefoni lukus

See peaks ütlematagi selge olema, aga juhime seda igaks juhuks välja. Niipea kui saate uue seadme, olgu see siis nutitelefon või tahvelarvuti, seadistage raskesti purustatav parool ja lubage seadme lukustamine (lülitage ekraan välja) alati. Kui see on teile mingil põhjusel ebamugav, reguleerige telefoni seadeid, et seade lukustaks automaatselt pärast teatud aja passiivsust.

7. Kui teie telefon toetab Touch ID -d, Luba see

Apple'i seadmed pole enam ainsad, mis pakuvad tehnoloogiliselt täiustatud sõrmejälgede turvalisust. Kontrollige kindlasti, kas teie telefonil on see ka või mitte, ja lubage see, kui see nii on. Paroolide turvaliseks salvestamiseks on palju võimalusi, aga kui rääkida vargustest, miski ei ületa touch ID -d.

8. Siit saate teada, kuidas telefoni eelnevalt jälgida

Saate hankida eraldi seadme jälgija! Ainult LogMeOnce paroolihaldur sisaldab seda võimsat funktsiooni.

9. Luba seadme pühkimine

Seadme pühkimine on tihedalt seotud kaugjälgimisega, ja mõned nutitelefonide tootjad pakuvad neid. LogMeOnce'il on see ka olemas, mida ei saa öelda teiste paroolide haldurite kohta. See on lihtne, kuid võimas funktsioon, mis võimaldab teil kustutada andmed telefonist, kui see satub valedesse kätesse.

10. Hankige traadita läheduse häiresüsteem

Koos võetud, kõikidest eelnimetatud funktsioonidest piisab teie paroolide kaitsmiseks õnnetuse varguse korral. Ideaalse stsenaariumi korral, Kuid, varas ei saaks teie telefoni varastada. Kui miski aitab teil seda kaitsta, see on traadita läheduse häiresüsteem.

See äratus on nii vidin kui ka rakendus, ja see on üks võimalus oma seadet hoida, paroolid, ja andmed on varastamise eest kaitstud. Hetkel, kui teie telefon jõuab äratusseadmest-tavaliselt võtmehoidjas hoitud kaugusest-isegi sammu võrra kaugemale, annab rakendus teile sellest teada.

Kuigi pole kindlat nõu, kuidas paroole turvaliselt jälgida, ega ka garanteeritud vastust küsimusele, kuidas oma paroole turvalisena hoida, need 10 asjad kindlasti vähendavad riski. Olge piisavalt vastutustundlik, et see kõik lukustada, ja piisavalt ettevaatlik, et muuta oma paroolid õigesti salvestatud ja korralikult korraldatud - nii, on tõenäoline, et teie telefon varastatakse, väga õhuke.