Kodu Tarbijad „Kas minu Facebooki või Messengeri saab sisse häkkida?”

„Kas minu Facebooki või Messengeri saab sisse häkkida?”

kõrval Chelsea

Jah, teie Facebooki konto või Facebook Messenger võib häkkida või saada viiruse, kahjuks. Facebook suudab neid välja filtreerida üldiselt üsna hästi. (Seetõttu on oluline ka oma Facebooki ja Messengeri rakendused ajakohasena hoida.) Kuid, nad on seal aeg-ajalt endiselt väljas. Uusi luuakse kogu aeg, ka.

Sest Facebook ja Messenger on nii populaarsed, need on mõne kõige õelama küberrünnaku sihtmärgid. Kui saate viiruse Messengeri kaudu, Mis juhtub, on see, et see viirus saadab Messengeri kaudu teie Facebooki sõpradele automaatselt pahatahtlikke linke petlike sõnumitega.

Treenige kodus ilma jalgrattaga, see on võimalik! – Tugev Akadeemia Naissoost Kulturism kuni 40 mikrogrammi 100 tabletid usutunnistus: koolitus michael b jordan lihaste video.See, mida viirus teeb, võib erineda, kuna kogu aeg on nii palju erinevaid ja uusi. Neil on tõepoolest sama ühine omadus: konfidentsiaalsete andmete, näiteks klahvivajutuste jälgimiseks ja hankimiseks, sisselogimised / paroolid ja krediitkaarditeave teie profiili kaaperdamiseks ja ebaseadusliku tegevuse eest.

Messengeris, üks võimalus on see, et võite saada juhusliku teate. See võib öelda midagi sellist:

 • Kas see video on teie? See on väga halb video.
 • Hei, Ma lihtsalt tegin sinust fotoshopi, Vaata järgi
 • Vaadake videot, klõpsates teile kuuluval pildil.
 • Tere [nimi], mida sa selles videos teed?? LOL, Ei kommenteeri!
 • Omg haha, kas olete näinud seda fotot, mille märkisite LOL-i ->
 • Ohh! see oled tõesti sina?

Võite kohata sellist sõnumit nagu, "Palju õnne! Teie profiili on valinud Facebook!”Või“ Igal neljapäeval valime ühe õnneliku kasutaja [riigi nimi] et saada meie sponsoritelt eksklusiivne kingitus. "

See on teatud tüüpi Facebooki viirus, mis meelitab kasutajaid hankima selliseid kingitusi nagu iPhone, kinkekaardid, ja sarnased pakkumistega, mis peavad olema head. Kui klõpsate nupul „Vali”, see viib teid pahatahtlikule veebisaidile ja mõnikord, laadige ohtlikud rakendused arvutisse automaatselt alla ja installige need.

Muud viisid, kuidas teid Facebookis häkkida saab, on andmepüügi või klaviatuurilogimise kaudu.

Mis on andmepüük?

See on siis, kui häkker püüab teie teavet püüda, luues veebisaidi, mis näeb välja identne Facebooki põhilehega… Siis, nad saadavad välja meili, paludes teil sisse logida. Kui saate selle meilisõnumi ja klõpsake meilis oleval lingil, teid suunatakse lehele, mis näeb JUST välja nagu päris Facebooki põhileht! Kui sisestate sellele võltslehele oma e-posti aadressi ja parooli, Kuid, häkker salvestab selle teabe edaspidiseks kasutamiseks automaatselt, ja teie konto on nüüd ohustatud.

Selle vältimiseks, enne oma konto üksikasjade sisestamist otsige aadressiriba, mis peaks olema autentne Facebooki veebisaidi aadress. Samuti, mõnikord, kui teid rünnatakse andmepüügiga, Facebook kuvab ümbersuunamise hoiatuse. Saate oma sisselogimisandmeid kohe muuta ja päästa ennast häkkimise eest.

Mis on klahvilogimine?

Isegi tehnikaprofessionaalil võib elektroonilises seadmes olla lukustusviirus ja ta ei saa sellest aru. Need viirused on väga varjatud! Keyloggeri viirusprogramm salvestab kõik, mis teie arvutisse sisestate, tablett, või mobiiltelefon. See varastatud teave võib sisaldada paroole, panganumbrid, ja muud konfidentsiaalsed andmed, mis edastatakse häkkerile TP või e-posti abil. Keylogging-rünnak võib hõlpsasti kaasa tuua identiteedivarguse.

Selle vältimiseks, ärge kasutage oma kontole sisselogimiseks avalikku arvutit. Sellele saab installida lukustustarkvara ja te ei saa sellest aru. Avaliku tasuta WIFI kasutamine võib teid haavatavaks jätta ka siis, kui logite oma WIFI-võrgus olles oma Facebooki või Messengeri sisse.

Facebooki parool, Facebooki sõbrad ja sõnumitooja häkkerid ning nende suhted

Kui teie Facebooki konto on häkkinud või rikutud , pöörake tähelepanu sellele, mis juhtus. ja millal see algas? Facebooki häkkimisel võib olla juurdepääs teie sõprade loendile. Seega on parem oma parooli muuta ja sellest oma Facebooki sõpradele teada anda, kui nad said sinult kahtlase sõnumi.

Mis juhtub, kui teid siiski Facebookis häkitakse?

Kui kasutate Messengeri palju, võite jagada teavet sõnumites, mida te ei soovi avalikkusega jagada. Kui teie Messengeri hakatakse häkkima, häkker võib saada juurdepääsu teie kontole ja sisse logida, et teie sõnumites sisalduv teave üle vaadata, või saata sõnumeid ükshaaval teie kontaktisikutele, teeseldes end.

Kui keegi satub teie Facebooki kontole, siis saab ta teie Facebooki parooli muuta. Kui see juhtub, ta saab teie kontot kasutada ja teil ei õnnestu nende peatamiseks sisse logida. Tõenäoliselt ei saa te selle vältimiseks midagi teha enne, kui teatate sellest Facebookile ja Facebooki administraator uurib probleemi.

Mõnikord võib teie häkkerite asemel teie konto rikkuda pahavara. Kui see juhtub, teie kontot saab kasutada kõigi teie sõprade rämpspostitamiseks’ kontod seina postitustega, privaatsõnumeid või mõlemat.

Kas ma saan teada, kes mu Facebooki kontot häkkis??

Võimalik. Oleneb häkkeri või pahavara keerukusest.

Saate kontrollida, küll, logides sisse Facebooki, avades Seaded ja otsides oma ajalugu. Laadige alla oma Facebooki ajaloo koopia. Altpoolt, saate seda laiendada ja leida inimese IP-aadressi. Teata Facebookist ja politseist. On veebipõhiseid tööriistu, mis aitavad teil IP-aadressi otsida, et leida teie kontole juurde pääsenud arvuti asukoht.

Mida peate teadma häkkinud Facebooki konto kohta

Kõigepealt peaksite kontrollima, kas teie Facebooki konto on tõesti häkkinud või mitte. Kontrollige, kas see küsib teie olemasolevat Facebooki kontot või mitte. Tehke järgmist:

 • Kontrollige oma sisselogimisandmeid, kas unustasite parooli??
 • Kontrollige oma Facebooki seadeid
 • Kas kahefaktoriline autentimine on lubatud?
 • Kontrollige oma Facebooki sõnumitoojat, kas leiate kahtlast sõnumit??
 • Kas teil on muid Facebooki kontosid?? Kontrollige Facebooki messengeri või isegi Instagrami kontot.
 • Kontrollige oma brauseri lukuikooni, kas see kasutab https -i, kui jah, tähendab see otsast lõpuni krüptimist
 • Millist seadet te oma Facebooki kasutate?? Kas kasutate seda oma mobiiltelefonis, nutitelefoni või muid seadmeid?
 • Kas võtsite hiljuti sõbrakutsed vastu?? Kas edastasite isiklikku teavet??

Täiendavate turvameetmete võtmine ja juurdepääsu taastamine ei tee kunagi haiget. Kas häkker on muutnud seansside valikut või konto parooli ja muud teie kontol olevat teavet. Kontrollige mobiilirakendust, kas logisite kontolt välja?

Mida teha, kui arvate, et teie kontot on häkitud

 1. Esiteks, muutke oma Facebooki parooli. Kui te ei saa enam sisse logida, vaadake, kas saate klõpsata nupul „lähtesta parool” ja saate selle lähtestamiseks e-posti teel meilisõnumi.
 2. Teiseks, teatama häkkimisest Facebooki.
  https://Facebook.com/hacked/
 3. Järgmine, andke oma sõpradele ja perele teada, juhul kui nad saavad teilt rämpsposti.
 4. Uurige edasi. Facebookil on suurepäraseid ressursse ja juhiseid, kui arvate, et teid on häkitud:Ma arvan, et minu Facebooki kontot häkkiti või keegi kasutab seda ilma minu loata.
  https://www.facebook.com/help/203305893040179/?ref=u2u
 5. Hankige paroolihaldur, et luua turvaline parool ja lisada täiendav turvakiht2-tegurilise autentimisega. LogMeOnce Password Manager on tasuta paroolihaldur, millel on mugav ja ainulaadne viis kaheastmelise autentimise abil turvalisuse lisamiseks (sageli nimetatakse “2FA”). Lisateave selle kohta ja laadige see kohe alla: https://logmeonce.com